ZWYCIĘSTWO na początek z Koniczynką

Koniczynka Krosno 0 : 1 ORZEŁ Faliszówka

Na inaugurację rundy wiosennej zawodnicy Orła wybrali się na boisko Guzikówki gdzie swoje mecze rozgrywa Koniczynka Krosno. W ubiegłej rundzie nasz rywal poległ na boisku Orła 4:1, więc pierwsze minuty meczu przebiegały pod atakami gospodarzy, a my graliśmy z kontry. Po 15-stu minutach gra się wyrównała i akcje ofensywne obu drużyn albo kończyły się na obrońcach albo bronili bramkarze. Do przerwy wynik bezbramkowy.

Druga połowa początkowo wyrównana ale z upływem czasu to ORZEŁ zaczął przeważać na boisku (dobrze przepracowana zima i wiosna przez chłopaków) dała wyraz sytuacji na boisku. Po akcji w 81 minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem Koniczynki znalazł się Kacper Szewczyk i strzałem w długi róg bramki zdobywa jak się później zwycięskiego gola dla Orła. Ostatnie 8-siem minut upływa od próby wyrównania wyniku przez gospodarzy lecz mądra gra w defesynwie sprawia że nasz rywal "bije głową w mur". Trzy punkty jadą do Faliszówki.