Zwycięstwo na początek

Orzeł Faliszówka - LKS Moderówka

8- 0

Na inaugurację sezonu 2017/2018 wygrywamy u siebie różnicą ośmiu goli. Pierwszą bramkę w 6min. zdobywa kapitan Orła Bartosz Szymbara strzałem w krótki róg bramki a asystował Łukasz Gajda. na 2:0 podwyższa Kacper Wójtowicz z rzutu karnego podyktowanego za faul na Konradzie Gromku. Ten sam zawodnik podwyższa wynik na 3:0 strzałem w okienko bramki z 20 metrów. I takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie w 56min do bezpańskiej piłki na 3 metrze pola karnego przeciwnika dopada Konrad Gromek i pakuje ją do bramki. A trzy minuty później również Konrad zalicza kolejne trafienie tym razem z głowy po zagraniu z rzutu rożnego Michała Gondka. Na 6:0 podwyższa debiutujący w drużynie Orła Konrad Szala po zagraniu Bartka Szymbary. Kolejna bramka na 7:0 pada po akcji Szymbara- Gromek- Szewczyk i ten ostatni lobem nad bramkarzem podwyższa wynik. Wynik 8:0 ustalił w 74 min kolejny debiutant w naszej drużynie Hubert Szala strzałem pod poprzeczkę bramki.  Zwycięstwo cieszy ale zostaje jeszcze dużo elementów gry do poprawy.