13 Kolejka : LKS Czeluśnica - Orzeł Faliszówka

Rywal dobrze znany i wymagający !​

Jedziemy jutro do rywala z którym grało się nie lada łatwo można by powiedzieć że ciężko jest to drużyna która zajmuję 4 pozycję w tabeli z dorobkiem 22 punktów która bardzo dobrze radzi sobie w lidze,tydzień temu nie dali szans przed ostatniej drużynie w tabeli którą jest Nurt Potok wygrywając na boisku w Potoku aż 0:11,za to my nie mieliśmy okazji tydzień temu sprawdzić swoich możliwości po przerwie zimowej.Ostatnio z Czeluśnicą graliśmy na naszym boisku gdzie padł wynik 2:2 przegrywaliśmy wtedy 0:2 do przerwy lecz ambicja,walka i upór do końca zaowocował i dał cenny jeden punkt,w którym to rywale mieli przewagę jednego zawodnika od 70 minuty dokładniej mówiąc graliśmy dziewięciu na dziesięciu.Miejmy nadzieję że i tym razem uda się wywieść przynajmniej punkt albo nawet i trzy co na pewno nie będzie takie proste !

START MECZU O GODZINIE 13:00 (ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW 11:50 POD SKLEPEM) WYJAZD O 12:00 BUSEM